13 Temmuz 2012 Cuma

DeFacto & Arda Turan


DeFacto yakın zamanda yayınladığı "Arda Turan'lı Reklam Filmi" ile oldukça tartışma yaratmıştı. Düşük bütçeli gibi görünen bu prodüksyonlar ayrca çok da kısa olduğundan tüketicilerin eleştiri yağmuruna tutuldu. Akdenizli moda gururumuz DeFacto, hala online alışveriş mağazası açmayarak müşterilerinin tepkisini de çekmeye devam ediyor. Artık alışverişin kalbi olan internet, artık modayı takip etmekle kalmayıp adeta modayı yönlendirir hale gelmiş durumda. Bugün Türkiye'de birçok moda markası, hemen hemen tüm ürünlerini kendi online mağazalarında veya anlaşmalı oldukları özel alışveriş kulüpleri ya da fırsat sitelerinde satmaktalar.

Hergün binlerce kişi, arama motorlarında fellik fellik DeFacto gömlekler, pantolonlar ve aksesuarları online olarak satın alabilecekleri siteleri araştırırken, şirketin bu konuda hiçbir ilerleme kaydetmemesi de oldukça şaşırtıcı doğrusu. Ancak çok yakın zamanda bu konunun çözüleceğine de eminiz.

İsterseniz çok tartışılan "Arda Turan" reklamına bir göz atıp, eleştiri konusundaki kararı siz verin. Biz oldukça objektifiz bu konuda :)


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder