5 Temmuz 2012 Perşembe

Yaz Bitmeden Modayı Yakalayın!

Yazın ortasına geldiğimiz şu gunlerde, sıcak tüm ülkeyi kavurmaya başladı! Ancak hala yaz modasını yakalamata gecikmiş değiliz. Çünkü bu yaz daha çok uzun olacak gibi...
2012 yazı için en "in" olanlar sıcak renkler! Turuncu'nun ağırlıkta olduğu bu renkler, vişne çürüğünden, limon sarısına kadar uzanıyor.Bu yaz soğuk renkler giysilerde tamamen "out" durumda. Buna karşın, aksesuar ve makyajda ise özellikle mavi, yeşil ve türkuaz gibi soğuk renkler kendini gösteriyor. Görünen o ki, elbiselerimiz ortalığı yaksa da, içimizi serinletecek reklerden vaz geçmeyeceğiz!
Bu yaz şortlar ve kısa etek + bluz (veya t-shirt) kombinleri kendisi pek göstermiyor gibi. Özellikle kısa elbiseler ve entariler çok moda. Zaten yakın zamanda herhangi bir Zara veya Mango mağazasına uğradıysanız, elbiselerin diğer tüm ürünler üzerindeki ezici üstünlüğünü görmüşsünüzdür. Bu arada, bu yazın bir başka modası da "indirim" :) Özellikle bu günlerde Mango mağazalarına mutlaka uğramanızı öneriyoruz; tabi %70'e varan indirimleri kaçırmaya niyetiniz yoksa!Hiç yorum yok:

Yorum Gönder