20 Aralık 2012 Perşembe

En İyi Göz Kalemi Hangisi?Muhteşem bir makyajın olmazsa olmazı göz kalemi! Gözlerinizi çok ama çok güzel göstermek için en pahalı göz kalemini seçmeniz mi gerekmekte? Yoksa fiyatı uygun ve size istediğiniz sonucu verecek ürünler de var mı_ Vogue dergisi İngiltere'de yatığı derinlemesine araştırma sonucunda, fiyat ve performans karşılaştırmasında en iyi 10 göz kalemini tanıttı. Her biri birbirinde ünlü olan bu markaların fiyatları da aslında hiç abartılacak kadar pahalı değil! Gelin bir göz atalım:
<---   #10 NARS Eyeliner Stylo
Türkiye'de çok kolay bulunmamakla birlikte, bu ürün İngiltere'de fiyatı 19 £ satılıyor. 

#9 Illamasqua Precision Ink Göz Kalemi   --->
Bir diğer online satışı olmayan, ancak çok nadiren mağazalarda bulabileceğiniz marka ise Illamasqua. Özel yapısı ile özellikle ince makyajlarda çok iyi sonuç veren Precision Ink'in yurtdışı satış fiyatı ise 17 £. 

<---   #8 Yves Saint Laurent Shocking False Lash Effect
Özellikle gün ışığında çok güzel görünen bu ürün, gündelk makyaj için birebir! Eğer alt kapağa kalem çekerken abartı görüntüden kaçınanlardan iseniz bu sizin ürününüz. Oldukça pahalı olan Yves Saint Laurent Shocking False Lash Effect göz kaleminin yurt dışı satış fiyatı 24 £ civarında.  


#7 Bobbi Brown Long-Wear Jel Göz Kalemi   --->
Tamamen profesyonellere özel üretilmiş olan bu ürün hem çok daha uzun süre kullanılabiliyor, hem de kendi seçtiğiniz fırça çeşitleri ile istediğiniz her tarzda kalem çekmenize fırsat sunuyor. Tek başına fiyatı 17 £ olan  Bobbi Brown Long-Wear jel, ne yazık ki yanında birkaç tür de fırça almanız gerektiğinden biraz tuzlu olabilir. Ayrıca makyaj konusunda da oldukça deneyimli olmanız gerekmekte bu ürün için...<---   #6 Benefit Magic Ink Jet-Black Sıvı Göz Kalemi
Özel esnek fırçası ve keskin çizim özelliği sayesinde, göz kaleminde mükemmelliği arayanlar için muhteşem bir seçenek. İnce çizgiler ve küçük rutuşlar için özel olarak tasarlanan fırçası ile gerçekten harika sonuçlar doğuruyor. Ücreti 14-15 £ arasında olan Benefit Magic Ink Jet-Black Sıvı Göz Kalemi en iyi seçenekler arasında.

#5 Topshop Magic Liner
Topshop Magic Liner göz kalemi, fiyatı göz önüne alındığında muhteşem bir performans sağlıyor diyebiliriz. Sadece 6 £ fiyata satılan Topshop Magic Liner piyasada bu kalitede bulabileceğiniz en ucuz göz kalemleri arasında. <---   #4 Rimmel Exaggerate Eye Liner
Rimmel markasınn bu ürünü, özellikle göz kalemi konusunda çok deneyimi olmayan bayanlar için inanılmaz bir seçenek. Özel patentli fırçası sayesinde, hata yapma oranınızı neredeyse sıfıra indirme özelliğine sahip. İnce kalemlerde bile çok iyi sonuç sergileyen bu göz kaleminin fiyatı ise çok 5 buçuk £ gibi çok düşük bir miktar!


#3 Bourjois Eye Liner Pinceau in Noir Göz Kalemi   --->
Gerçekten de "siyah" göz kalemi dendiğinde bundan iyisi yok gibi. Hiç bozulmayan siyah tonu ile, ayrıca kolay sürülme özelliği ile hanımların en seveceği göz kalemlerinden birisi. Bourjois Eye Liner'ın en büyük özelliklerinden biri ise kolay çıkıyor olması. Yanı yatmadan önce yarım saat uğraşmanıza gerek yok! Fiyatı ise sadece 7 £. 


<---   #2 MAC Liquidlast Göz Kalemi
MAC'in bu müthiş ürünü akmama özelliği ve her çeşit renk seçeneği ile hiç şüphesiz bayanların tercihinde en üst sıralarda yer alıyor. MAC Liquidlast göz kaleminin fiyatı ise markanın değeri yüzünden 14 £ civarında. Ancak kolay kolay çıkmayan göz kalemi istiyorsanız, daha iyisini aramayın. #1 Max Factor Masterpiece Glide & Define   --->
Ve geldik listemizin 1. sırasına. Hepinizin tahmin edebileceği gibi, Max Factor fiyat ve performans açısından en iyi göz kalemi. Hem kalıcı, hem kolay çıkar, hem de kolay sürülebilir özelliği ile hanımların bir numaralı tercihi olan Max Factor kendini Vogue dergisine de kanıtlamış görünüyor! Unutmadan, Max Factor Masterpiece Glide & Define sadece 7 £ fiyatla satılmakta!


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder